Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Békéscsabai Andrássy Gyula...

Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium?

Figyelt kérdés

Ebbe a suliba szeretnék jelentkezni humán/általános szakon.

-milyenek a szobák a koliban?van e zárható szekrény?

-osztályközösség?

-tanárok?



2018. febr. 2. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Egy sznob nagyképű kellemetlen hely,a tanárok és a diákok is olyanok benne,én inkább a csabai evangélikust,vagy a Gyulai Erkelt javaslom,onnan jók a visszajelzések.

Az Andrássy csabai,hogy jön Gyula a kérdésbe?

2018. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel Andrássy Gyula az iskola neve.És értelmes választ szeretnék.Kösz!
2018. febr. 5. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Ez az volt,járt oda barátom,aki elment mert rettenetesen sznob hely,el vannak szállva maguktól,bevallom engem nem izgat a neve,de ha azt várod hogy valaki buzdítson arra hogy menjél,minek írod ki a kérdést?Nyilván egy ilyen nyitott kérdésre érkezhet bármilyen válasz,legyen az pozitív vagy negatív visszhangú,nagyon sok jó gimi van csabán,lehet ez a legelismertebb,de hidd el amiért pl az ELTE az egyik legelismertebb egyetem,nem feltétlen az a legjobb,sőt ezen elismerések magukkal hozzák a gőgös maximalista hozzáállást is,ami nekem speciel nem szimpatikus,de ha neked igen menj oda:)
2018. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Bár a stílusodból ítélve,jó helyen leszel te ott;)
2018. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
94%

Szia!

Én az Andrássyba járok és nem külsősként adok tanácsot (mint az előttem lévő, aki hülyeségeket írt). Ne hidd el, hogy sznob az iskola. A legjobb döntés volt az Andrássyba jelentkezni. Teljes mértékben megvagyok elégedve vele. Pillanatnyilag a legtöbb tantárgyból ötös vagyok és nem kell agyon tanulnom magam, de természetesen mindig készülni kell. Bioszos vagyok, nagyon jó tanárokat kaptam, de persze itt is vannak erősebb és kicsivel gyengébb tanárok is. A humán és az általános is jó, de többet nem tudok mondani róluk. Nem sok negatívumot tudok mondani az iskoláról.

CSAK AJÁNLANI TUDOM!!! (Ha többet szeretnél tudni, akkor írj privátba.)

2018. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Én egy onnan jövő ismerősöm tapasztalaitait osztottam meg,mint ahogy írtam,egy ilyen kérdésre érkezhet bármilyen válasz,megköszönni kéne inkább mindet,nem lefitymálni,meg kritizálni,dehát ilyenek az emberek.

Járhat az ember a Harvardra is ha egy sekélyes bunkó.

2018. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
73%

Nekem is meglehet a véleményem az iskoláról nem csak neked én is csak a tapasztalataimat osztom meg.

Úgy írod ezeket a lebecsmérlő szövegeket, hogy nem is vagy Andrássys. Ezzel nincs baj csak a barátod biztos, hogy nem azért hagyta ott, mert sznob, nagyképű emberekkel van tele, hanem mert nem tudta hozni a kötelező szintet. És nem úgy fogja elmondani neked, hogy "azért mentem el, mert túl erős", hanem próbálja az iskolára, a közösségre, a tanárokra kenni.

Melyik iskolàban nincs beképzelt, bunkó diák. Az Andrássyba is van, de ez nem az átlag,csak 1-2 diák. (Te egy kommmentet írtál, ezt értékelheti az olvasó pozitívan és negatívan is. Amúgy, ha azt sem tudtad, hogy Andrássy Gyula a neve, akkor jogosan vonhatja kétségbe a válaszodat "biztosságát".) Szerintem le lehet zárni ezt a témát.

2018. márc. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem meg már az iskola sztereotípiáinak beigazolódása az,hogy te egyből arra asszociálsz kedves Andrássys,hogy azért ment el az ismerősöm mert nem tudta hozni a kötelező szintet.

Ő pont azért jött el,mert már nagyon unta az olyan embereket,akik pont ilyen metódus alapján gondolkodnak.

Szerintem is le lehet zárni,és köszönöm hogy személyeddel csak megerősítetted az iskola iránt támasztott kételyeket.

Igenis ilyen emberek járnak oda kedves kérdező,akik még konkrétan leírt kijelentések után is,már egyből azzal jönnek hogy nem tudott a szóban forgó személy megegyezni a követelményeknek.

2018. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írtam privátban, kedves kommentelő. Te is csak feltételeztél az iskoláról.
2018. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!