Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szégyenlem, hogy még csak itt...

Szégyenlem, hogy még csak itt tartok. Kivulrol ez mennyire tunik gaznak?

Figyelt kérdés

20 evesen erettsegiztem alapbol, mert nyelvi elokeszitos osztalyba jartam, plusz evvesztes is voltam.

Mikor palyavalasztasra kerult a sor, anyam nem engedte, hogy segito hivatast valasszak. Nagyon sokaig kitartottam a velemenyem mellett, de miutan naponta 3x megkaptam, hogy el fogom cseszni az egesz eletem, mar nem birtam tovabb vele szemben, es bennem volt az is, hogy nem szeretnem egesz eletemben azt hallgatni, hogy “na latod, en megmondtam, hogy nem ezt kellett volna”.

Elmentem anyam nyomasara a kozgazra, be is fejeztem igazabol tok jo eredmennyel,.

Aztan 2,5 ev kiesett, mert beteg lettem, es most, 27 eves letemre vagyok elsos azon a szakon, amit tkp a hivatasomnak tekintek.

Magamat kell mar eltartanom, es bar kolis vagyok, de igy is muszaj dolgoznom valamennyit. Nehez nagyon a kettot osszeegyeztetni, de igazabol nem is banom a munkat sem, mar arra is tokre van igenyem, vagy hogy mondjam...

Szoval a lenyeg, iszonyatosan szegyenlem magam, amiert meg csak itt tartok az eletben...

Kívulrol is nagyon gazul hangzik? :/


2018. febr. 5. 23:38
 1/4 A kérdező kommentje:
10 féléves az egyetem amugy....
2018. febr. 5. 23:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, az a gáz, ha nem mersz változtatni, és nem az álmaidnak élsz. Én is most 22 évesen találtam meg, mi való nekem igazán, és most változtattam a céljaimon. Ha mellette dolgozol, magadat tartod el akkr meg főleg nem kell szegyellned magad.


Egyébként mire jársz, mi szeretnél lenni?

2018. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, a megerositest-bíztatást!

Pszichologia szakra járok.

2018. febr. 6. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még 21 évesen azt se tudom mi akarok lenni, úgy hogy ne aggódj eddig csak egy érettségim van, aztán 1 évem elment a semmire, majd elkezdtem megint egy képzést amivel most fogok hamarosan végezni, utána megyek tovább, hogy befejezhessem azt amiért 1 évem odament, mert bizonyos okokból megszakítottam, és nem kesergek rajta, hogy semmi szakmai papír nincs még meg.
2018. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!