Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet 12. Osztályos tanulóként...

Lehet 12. Osztályos tanulóként nem javító (hanem rendes) őszi érettségi időszakra jelentkezni?

Figyelt kérdés
12.eskent megválaszthatjuk hogy ősszel vagy tavasszal tesszük le az érettségit vagy kötelező tavasszal?

2018. febr. 7. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szerettem volna ősszel megcsinálni az angolt, de azt mondták, hogy ez ilyen módon nem lehetséges, csupán ha szintemelőt akarst csinálni.
2018. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs választási lehetőség, tavasszal kell. Ha ezt most kérdezed, akkor talán 11-ikes vagy, tavasszal tehetsz előrehozottat nyelvből és informatikából, másból nem.
2018. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem h jövőre 12-eskent ősszel van-e lehetőség. Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 8. 06:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Zöld kéz megy 👍
2018. febr. 8. 06:07
 5/8 anonim ***** válasza:
2012 óta nincs őszi előrehozott.
2018. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ez nem előrehozott, mert a kérdésem úgy szólt, hogy 12.ben
2018. febr. 9. 06:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ősszel tennéd le, az előrehozott lenne, mert csak a 12. végén van rendes, tehát az. Ha nem hiszed, olvasd el a viszgaszabályzatot. :-)
2018. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!