Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lógás nélkül nyárig?

Lógás nélkül nyárig?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 50óra híján megvan a 250 óra ezt az 50órát nem szabad meghaladnom nyárig semmiféle képen sem viszont sokat lógok/lógtam ezen a héten se voltam de már most megyek ma is holnap is próbálok javítani a lógáson átlagom nem rossz amúgy 4.1 kb.félévkor sem buktam csak valami tanács kéne,nem az hogy jaj hülye kukás lesz belőled hanem valami motivációt valaki írjon már ami átlendít.A téli időszakban mindig depressziós vagyok és sokat lógok most télen kb 125 órát hiányoztam egyszer sem voltam beteg ebből..tippek tanácsok?
2018. febr. 8. 06:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn-kedden is elindultam suliba amúgy,de visszafordultam..egyszerűen nem tudom miért meg láttam az embereket a sulinál és gyomrom görcsbe állt..
2018. febr. 8. 06:40
 2/3 anonim ***** válasza:
A gimnáziumot én is időelbszásnak tartottam néhány tantárgy kivételével, de talán ha elmeséled szüleidnek, hogy mennyit lógsz a suliból lehet hogy rövidebb pórázra vesznek... :DDDD
2018. febr. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy sose voltam "rövid pórázon" és most se tartanak azon azt mondta anyum nem tudnak mit csinálni nem fog elaltatni és bevinni a suliba az a legjobb dolog amit tud csinálni hogy elvisz kocsival kirak ott,ez meg is történik de a hátsó kapun már megyek is haza ők meg mennek dolgozni
2018. febr. 8. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!