Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező szakmai gyakorlaton...

Kötelező szakmai gyakorlaton dohányzás?

Figyelt kérdés
Most csinálom majd a kötelező szakmai gyakorlatom, mert kell az abszolutóriumhoz :-) A kérdésem, hogy vajon lehet-e ott dohányozni, mert napi 1 dobozzal szívok és biztos nem bírom ki cigi nélkül! Egy közigazgatási hivatalba megyek gyakornoknak....akik voltak már szakmai gyakorlaton azok leírnák a tapasztalataikat, hogy tudtak-e enni, kávézni, cigizni vagy reggel 8-du 4-ig spártai életmódra készüljek fel? Mert akkor reggel inkább elszívok munka előtt 4-5 száll cigit meg iszok 2 kávét, hogy valahogy életbe maradjak délutánig :-)
2018. febr. 8. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan a bánatos fityfenéből tudnánk, hol fox dolgozni????


Tudok olyan földszintes épületet, ahol 5 méteren belül van bárhonnan a dohányzó (-> az összes irodának van udvari ajtaja), de nincs büfé.


Tudok ilyan irodát, ahol igenklassz kávézó-étterem van, de 10 emelet 12.000 négyzetméterére van egy kijelölt dohányzó. A földszinten.


Szóval javaslat: Ha tényleg ennyire zakkant vagy, vagy ne reklámozd, vagy ne dohányozz.

2018. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helytől függ, a legtöbbnél lehet dohányozni, de ha az egész dobozt ott akarod elszívni és 10-20 percenként cigiszünetet tartasz azt már annyira nem nézik jó szemmel. Enni, kávézni lehet, nyilván nem dolgoztatnak 8 óránt keresztül étlen-szomjan. Szintén a helytől függ hogy lehet megoldani, nálunk nem volt konkrét szünet, bármikor lehetett enni vagy készíteni egy kávét.
2018. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak aggaszt a dohányzás, mert 3-4 órákat nehezen viselnék el dohányzás nélkül és majd nem tudok koncentrálni, de mindenképpen megoldom, hiszen tuti lesz más dohányos is :-)

Ha más nem felkellek reggel 5-kor és 8-ig elszívok féldobozzal, mert meg is örülök cigi nélkül délutánig...a repülést is ezért utáltam Ferihegyen is vagy 5 száll cigit elszívtam a repülőre szállás előtt és mikor leszálltunk egyből rohantam bagózni, mert majd meghaltam a repülőn :-) Ha vonattal mentünk nyaralni meg simán rágyújtottam a wc-be óránként......Amerikába pl azért nem repültem, mert megtudtam hány óra....na azt tuti nem bírnám ki cigi nélkül :-)


Mindegy így-is úgy-is rágyújtok....valahogy megoldom.

2018. febr. 8. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobb ha leszoksz róla. Mert ha végzettként is csak közigazgatásba tudsz elhelyezkedni akkor 120 nettóbol úgyse futja majd rá. Jobb előbb túlesni rajta akkor :D


Amúgy szerintem biztos ki lehet néha surranni. Nem hiszem, hogy közszférában nagy lenne a hajtás.

2018. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!