Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is stresszes vizsgái/félév...

Más is stresszes vizsgái/félév kezdés előtt?

Figyelt kérdés

Nem tudom normális-e, de én nagyon stresszes vagyok pedig ez már a 8 félévem lesz azaz 7 vizsgaidőszakon sikeresen túl vagyok, de erős szorongásom van vizsgára készülés közben, mert kivetítem, hogy megbukok, lefagyok, nem tudom, nem jut majd eszembe, sőt meg sem tudom tanulni...aztán ezek alaptalanok, de akárhány sikeres vizsgán vagyok túl a köv vizsgánál megint világvége hangulat és úgy érzem teljesíthetetlen. Még az előadások sem kezdődtek meg de már görcsölök, hogy első vizsgámon biztos megbukok, mert a tanár ki fog b@@@szni....

Most utolsó vizsgámra is úgy mentem ebből biztos kirúgnak 5X és 6-jára talán átmegyek, de biztos ott is megbukok és már lélekben ki is rúgtam saját magam az egyetemről...aztán 98%-os jeles lett!


Ti hogy vagytok ezzel? Stresszeltek vagy lazák vagytok?


2018. febr. 9. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy-két abszolút csúszótárgyas, nehéz szóbeli vizsga előtt stresszelek én is egy-két napot, de én alapvetően pont fordítva megyek el vizsgázni: lehet, hogy csak kettes lesz, de nem fognak kivágni:) - általában 4-5 vagyok:)

Írásbelikre egyáltalán nem parázok rá soha egy kicsit sem:)

2018. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

akkor én kórosban nyomom, mert én végig amíg készülök a vizsgára stresszelek és látom magam megbukni :-) Viszont ahogy belépek a terembe már nem izgulok.


Szerintem közrejátszhat a sok mendemonda a tanárokról is..eddig mindegyik véres tanárnál elsőnek átmentem jó jeggyel, de előtte majdnem gyomorfekélyt kaptam a rém hírektől.

2018. febr. 9. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!