Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-Felvételi rendszerben az...

E-Felvételi rendszerben az előrehozott közép-, illetve emelet szintű érettségi eredményeket hol és mikor lehet feltölteni?

Figyelt kérdés

Tavaly csináltam emelt előrehozott német nyelvű érettségit.

Tavaly előtt középszintű előrehozott német érettségit.

Germanisztikára jelentkeztem tehát alap, hogy kellene.

Végigcsináltam minden lépést, hitelesítve van minden.

(IGEN, elolvastam mindent menet közben is!)

Érettségi eredményt nem enged feltölteni a rendszer, mivel csak 2018-ban érettségizem.

Ezek szerint az előrehozottakat is csak a normál eredményekkel együtt lehet majd feltölteni a rendszerbe júniusban?



2018. febr. 10. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2006 utáni, érettségik adatai központilag vannak nyilván tartva, így azokat nem kell feltölteni.
2018. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előrehozott érettségi eredmébyekről eddig csak egy törzslapkivonatot kaptál. Majd benne lesz az érettségi bizonyítványban és azzal együtt töltöd fel valamikor május végén vagy június elején amikor megkapod.
2018. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
És igen nyilván vannak tartva de én úgy emlékszem, hogy ettől függetlenül nekünk fel kellett tölteni. Mindenestre a lényeg az, hogy az előrehozott érettségi önmagában nem jelent semmit mert az nem bizonyítvány. Érettségi bizonyítványt majd akkor kapsz ha megvan mind az 5 tárgyad bennük a kötelezőkkel.
2018. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az érettségivel semmi dolgod nincsen, központilag működik, nyilvántartják az eredményeidet. Az érettségi bizonyítványodat viszont majd le kell fotóznod/be kell scannelned és fel kell töltened, miután megkaptad. Ha jól emlékszem...(tavaly felvételiztem), de a felvételi tájékoztatóban biztos ez is le van írva, valamint majd a jelentkezés során is látod majd, szólnak, ha hiányzik valami dokumentum.
2018. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!