Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen irat kell a B kategóriá...

Milyen irat kell a B kategóriás jogosítványhoz?

Figyelt kérdés
Miket vigyek autósiskolába beiratkozni? Alkalmassági az elég ami a cégnél van?Vagy külön kell készíteni? Az elsősegélyt elég akkor kezdeni mikor beiratkozok?Azt ott mondják hogy hol kell letenni? Bács Kiskun megyébe melyik a legjobb autósiskola ahol nem buktatnak direkt meg?

2018. febr. 11. 19:34
 1/3 anonim válasza:

Beiratkozásnál nálunk az általános iskolai bizonyítványt kérték, az érettségit nem tudom sajna, akkor még nem volt :-) Orvosi alkalmasságit is kérnek (szem, hallás stb..) ennek is van ára 7000? talán, nem tudom pontosan, az elsősegély nálunk a KRESZ vizsga után kellett, az autósiskola intézte, 3 nap tanítás utána pár nap felkészülés aztán vizsga a helyi vöröskeresztnél(10.000 Ft ha jól emlékszem)

Sajnos nem Bács Kiskun megyében lakom, tehát sulit nem tudok ajánlani :/ :)

2018. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első vagyok

Még a középiskolai bizonyítvány is kérték!

2018. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. febr. 14. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!