Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia és biológia emelt...

Kémia és biológia emelt érettségi szóbeli tételnek mit kell tartalmazni? Mennyire kell mélyen belemenni az anyagba?

Figyelt kérdés
Esetleg van vkinek tapasztalata? Eléggé szeretném kimaxolni a szóbeliket. Elsütni egy két érdekes információt, olyan dolgokat, amiktől elámulnak (amit a tk nem tartalmaz). Esetleg aki tavaly érettségizett, nektek nincsenek kidolgozva?

2018. febr. 14. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell így kimaxolni ahhoz, hogy max pontot kapj :D

Én a mozaikos érettségi felkészítőből tanulom a tételeket. Ha valami nem világos, akkor meg az alap 9-10.-es könyvet hozzá lehet olvasni, meg persze azokban van 1-2 érdekesség is. Olyannal ne szívasd magad, ami nem is követelmény. Vagy ennyire megy az a tételsor, ami az OH honlapján van fent? :D

De persze a kémia olyan, hogy sose lehet belőle mindent tudni, szóval mindig hozzá lehet minden témához olvasni. Csak arra ügyelj hogy ez ne menjen a követelmények tudásának rovására.


Egyébként szerintem a net sok információt tartalmaz bármilyen témában, amiről többet szeretnél megtudni.

2018. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy arra fogsz csak pontot kapni, amit ír nekik az a kis lapuk. Tehát olyan infóra nem adnak +pontot, amit nem ír a követelmény.
2018. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!