Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék felkészülni az...

Hogy tudnék felkészülni az érettségire úgy, hogy min.80%-ot írjak az összes tárgyból?

Figyelt kérdés

Felvin kiszámoltam a pontszámomat, és eléggé megijedtem, ugyanis legalább 80%-os érettségiket kell írnom az összes tárgyból, hogy meglegyen a pontszámom.

A szóbelivel nincsen nagy bajom, azokat a tételeket meg tudom tanulni, de fogalmam sincs, hogy az írásbelire hogyan készüljek fel.

Ráadásul a matek érettséginél a legtöbb pontot a szövegesek adnak, és pont ezekkel van bajom.

BGE gazdinfóra jelentkeztem.


2018. febr. 14. 21:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, nem lenne pont meg, hanem több lenne kb 10-20 ponttal. Csak mivel minden évben változik, nem akarom kicentizni
2018. febr. 14. 21:46
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
HA nem teszel emelt érettségit vagy nincs nyelvvizsgát nehéz lesz. Matematika kell mindenképpen szóval mindenképpen arra feküdj rá ajánlom a Mateking.hu én egyetemistaként is eszt használom persze van itt középiskola tanagyag felkészítő is igaz fizetős de elenyésző 2 ezer forint. Gondolom az 5.választott tárgyat informatika vagy fizika. Informatikából a legkönnyebb 90% + érettségit írni. Szerintem célszerűbb lenne duplázással elérni az elegendő pontszámot tehát Matek+ infó, ha fizikát választottad az kicsit nehezebb lenne.
2018. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

nyelvvizsgát mindenképp teszek és valószínűleg felsőfokot.

és igen, infó a választott. ott viszont a szóbelivel kapcsolatban vagyok bizonytalan. nincsenek tételek

2018. febr. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!