Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közösségi szolgálaton miért...

A közösségi szolgálaton miért nem lehet tetszés szerinti szervezethez menni?

Figyelt kérdés

Annyira hülyeség, hogy meg van határozva, hogy hova lehet menni.

Tűzoltó talán az egyetlen, amely érdekelne, de ott is ilyen rendezvényeken kell besegíteni. Ennek semmi értelme.

És még mielőtt valaki azt hinné, hogy büdös nekem a munka, nem ez a helyzet. Szimplán extrémebb, kemény fizikai munkára szívesebben elmennék.


Nekem az a szerencsém, hogy édesanyám az iskola által leszerződött intézményen belül dolgozik, így le fogja igazolni az 50 órát..


2018. febr. 14. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Oda menj, ahol nem kell szinte semmit csinálni. Ingyen ne dolgozzál, én is épp ezért utáltam az 50 órát. Nem a munkatol undorodok, hanem attól, hogy egy vasat sem kapok érte.
2018. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!