Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az informatika elfogadható,...

Az informatika elfogadható, mint 5. választható tantárgy az érettségin?

Figyelt kérdés
Kerestem, de nem találtam erről semmit, valaki tudna erről küldeni egy linket, hol találom meg...

2018. febr. 15. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az informatika is választható. Amúgy bármi választható, amit tanultál középiskolában.
2018. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon olvasni akarsz róla, akkor köznevelési törvény és 100/1997-es kormányrendelet, de tényleg bármi választható, ha gimnazista vagy.
2018. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még rajzból is érettségizhetsz ha kell a felvételihez, vagy nem kell semmihez, de nem akarsz másból.


A többiek már leírták a lényeget igazából.


Én 2006ban érettségiztem infóból.

Emelt szinthez viszont kell tudnod programozni. Amire a legtöbb középiskolai tanár nincs felkészülve...

De a google a barátod.

Tanárodnak meg legalább a követelményekkel tisztában kell lennie.

2018. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Google -> "2017 informatika érettségi."


[link]

2018. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!