Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzetközi közeg/környezet...

Nemzetközi közeg/környezet Budapesten? Külföldi lehetőségek?

Figyelt kérdés
A középiskola után szerettem volna eltölteni legalább egy fél évet külföldön, önkénteskedni, ha már úgy alakult, hogy halasztok egy évet. Viszont ez különböző okok miatt nem valósult meg (részben egészségügyi, részben pedig más teendők miatt pl. jogosítványszerzés stb.) és idén már nem is fog. Sokáig vacilláltam rajta, hogy emiatt halasszak-e még egy évet vagy sem, de végül úgy döntöttem, hogy inkább beadom a jelentkezésem egy egyetemre (Budapesten), amit nagy valószínűséggel szeptemberben el is kezdhetek. Ugyanakkor én mindenképpen szeretnék külföldön is tapasztalatot szerezni, kapcsolatokra szert tenni, tanulni stb., mert erre mindig is vágytam és szerintem ez egy nagyon hasznos dolog. Ha más nem marad, akkor max. majd az alapszak után, de nyilván addig is vannak lehetőségek pl. Erasmus, külföldi részképzések, nyári egyetemek, Camp Leaders, Aiesec programok vagy, ha szerencsém van, akkor találok egy rövidtávú EVS programot, ami belefér a nyáron. Valamint itthon, Budapesten is szívesen csatlakoznék szervezetekhez, ahol lehetőség van nemzetközi környezetben tevékenykedni (önkéntesség, diákmunka, akármi). Arra lennék kíváncsi, hogy esetleg van-e bárkinek tapasztalata bármely lehetőséggel, esetleg konkrét budapesti szervezetekkel stb.
2018. febr. 17. 23:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!