Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ha nem...

Mit lehet csinálni ha nem tudok rajzolni? Tiszta depressziós vagyok a rajzórák miatt utálom mert semmit se tudok rajzolni?

Figyelt kérdés
Sajnos valami miatt semmit nem tudok rajzolni pedig en nagyon szeretnék es rengetegeget gyakoroltam de egyszeruen semmi es tényleg semmi egy almát se tudok rajzolni de még egy fát se... Mindig massal rajzoltatom meg csak hat nehez olyan embert találni..
2018. febr. 19. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Másolni se tudsz? Én pont így vagyok, az iskolai rajzórákat végigszenvedtem, mert mindenki jobban tudott rajzolni, mint én, de ha másolok, akkor apró részletenként azért nem lesz katasztrófa. Elmentem egy jobb agyféltekés rajztanfolyam 3 órás beetetésére, ott adtak nekünk egy rajzot letakarva, egyébként fejjel lefelé, hogy ne rögtön jöjjünk rá, mi az, és pár centinként fokozatosan kitakarva kellett csak a vonalakat apránként másolva behúzogatni. Olyan paripát rittyentettem, hogy egy profi is megirigyelhetné! Szóval egyszerűbb vonalrajzokkal kezdve, mondjuk rajzfilmfigurákkal, pl Frédi és Béni, ha az mond neked valamit, másolással lehet a megfigyelőkészséget, arányokat fejleszteni.
2018. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megkróbálom de egyépkent a másolás se megy...
2018. febr. 20. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Csomo festo se tud, megis hires lett. Persze ez most nem megnyugtato...Attol fugg mi a tema,de nagyon jol lehet csukott szemmel rajzolni!!! Erosen elkepzeled a "temat" es csukott szemmel lerajzolod. erdekes, mennyivel tobb erzes lehet egy onarckepben is igy. Persze ez meg nem "szines", hanem vonalszeru es kockakat sem celszeru igy rajzolni...Olyan dolgokkal kell gyakorolni, ami elvezetes. pl: Festek ontes, vagy osszegyurt papir gyurodeseit fekete filcel kihuzod,kozotte kiszinezed; mindenfele szinu zsirkretaval besatirozod a lapot, rakensz fekete akrilik+mosogatoszer kevereket--ha megszarad bele lehet karcolni es latszik a zsirkreta. Nagyon egyszeru es gyonyoru...megha csak a tenyeredet rajzolod es satirozod bele, akkor is...Ne gorcsolj, csak fesssss, fesd le az erzest, nem kell fenykepnek lennie!!!
2018. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ILARA válasza:
No és mi van akkor, ha nem tudsz rajzolni? A pingvin se tud repülni, mégsem boldogtalan!
2019. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!