Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valakinek véleménye az iq...

Valakinek véleménye az iq factory nevű cégről? Tapasztalatok érdekelnének, főleg olyanoktól akik szakdolgozatot írattak velük.

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
#Csalás
2018. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csalás megíratni, de most nem ez érdekel. Az Iq factoryról kellenének konkrét tapasztalatok. Légyszi valaki
2018. febr. 25. 12:37
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

én úgy halottam a szomszéd kislány barátjának a keresztanyától, hogy ő a fodrásznál a mellette ülő anyuka vejének a testvérének a csoporttársa mesélte, hogy egy buliban a fülébe jutott valakitől, hogy:


megbízhatóak, határidőre elkészítik a mit vállalnak, folyamatos kapcsolattartás van velük és ha valaki íratna velül valamit és azt a valamit alaposan áttanulmányozza akkor minden rendben szokott lenni :-)



Mellesleg senki nem áll melletted és nem látja mit csinálsz a gépnél, bizonyítani művészet hogy más irt valamit amit neked kellett volna írni....aki helyetted irja pedig nem mondja azt hogy nem te írtad!

2018. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hehe, köszi :D
2018. febr. 27. 20:18
 5/18 sellolany ***** válasza:
5%

Semmi garancia nincs arra, hogy megkapod időben. Olvasd el a szabályzatukat a honlapon, le is írják, hogy másnem visszakapod a pénzedet. Akkor hogy leszel kész mire le kell adnod?!


A pénzedet meg nem fogod visszakapni - ez sokak tapasztalata. Többen írják, olvass utána!

2018. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 exocet válasza:
49%
Ha sablon büfészakos szart akarsz jó lehet, de szakmailag komolyabb munkát képtelenek előállítani és akkor bukod a félévet is meg azt a röpke 250 ezret is amit elkérnek
2019. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Én igénybe vettem.


Amit tudnod kell, hogy nem egy beadásra kész komplett csilivili designos szakdolgozatot fognak írni neked, amíg te hátradőlve nézed a Trónok harcát gondtalanul.


Melyik egyetemen és milyen szakon tanulsz?


Szakterülettől függ, hogy az író mennyire van otthon a témában. Nyilván egy bölcsész anyagot jobban meg tudnak írni és neked kevesebbet kell vele utána foglalkoznod, de egy mérnöki vagy természettudományi anyagban, amiben nagy valószinüséggel nem igazán vagy egyáltalán nem jártasak, azzal még lesz utána bőven dolgod.


A munkát időre megcsinálják, megírják neked a kért terjedelmet, viszont a tartalom 50 % - 75 %-ban okés.


Saját tapasztalatból azt tudom mondani, hogy ha teljesen kétségbe vagy esve, nem tudsz nekiállni, de annyira, hogy nem tudsz írni, csak akkor vedd igénybe.


Egyébként arra, amit ők csinálnak bárki, aki OKJ-n, fősikolán vagy egyetemen tanul, képes. De azt is kinézem, hogy gimisekkel íratják….


Szerintem az ár 10-15 %-kal drágább, mint amennyit érne, és attól is függ, hogy amit kapsz az neked mennyire volt segítség, mennyi terhet vett le a válladról.


Utólag visszatekintve nem érte meg. De, ha ilyeneken filózol, akkor valószínűleg nem tudsz nekiállni és kell segítség.

2019. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Mielőtt megbíznád őket, olvasd el a Felhasználási feltételeiket


[link]


Ebből kiderül, hogy sem az IQfactory, sem a Munkát elkészítő Író nem tehető felelőssé.


Ha megbízod őket, neked ki kell fizetned a pontos összeget, amit kérnek, ők meg adhatnak bármit neked és mossák a kezeiket.

2019. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2021. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

Régen a tanártól kertünk segítséget: könyvet,segédanyagot. Nem más olvasta el helyettünk.



A word használatát megmutatták: formázás- mi betűtípus, sorköz.


Volt prezentáció, megmutatták hogy kell díjakat csinálni.



Egyetemen elvárt a szamtech kompetencia. Sok könyvet kell olvasni.



Szakdolgozat írásnál én gépeltem a gondolataimat.



A mai egyetemisták nem olvasnak,minden gyorsan kell. Megiratni mással?! :O


Venni kell a fáradtságot.

2022. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!