Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért írja ki ezt az e-felvéte...

Miért írja ki ezt az e-felvételi oldala?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egyetemre, és 4 helyet jelöltem meg, ami után már ugye kell fizetni. Időben átutaltuk a pénzt, meg is jött róla a visszaigazolás, de az e-felvételin még most is az van kiírva, hogy 2000ft hátralékban vagyok. Miért van ez? Azt olvastam, hogy a jóváírást csak a határidő után kezdik meg, de annak már egy hete. Valami baj lehet? Hol lehet jelezni ha ilyen problémám van?

Köszönöm a válaszokat!


2018. febr. 22. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hiszem, hogy gond lenne. Idén ügyfélkapuval hitelesítettem, azt azonnal kitette, hogy hitelesítve, de 3 éve az előző szakomnál 4 szakot jelöltem meg én is és addig nekem is hátralékot írt, amíg nem váltott át a hitelesítés aktívra (akkor levélben hitelesítettem). Szerintem pár hétig még rá sem néznek, túl sok emberen kell végigmenni.
2018. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is ügyfélkapuval hitelesítettem, arról is jött a visszaigazolás, hogy sikeres, de hátralékot mutat, és nem akarom hogy ebből probléma legyen
2018. febr. 22. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!