Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a matek középsz...

Mennyire nehéz a matek középszintű érettségi?

Figyelt kérdés
A 4 évben hol négyes hol ötös voltam mennyire lesz nehéz, meg lesz 78%?
2018. febr. 24. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányom kettes volt végig, és négyesre érettségizett.

Nem volt nehéz neki.

2018. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer buktam, és 3x pótvizsgáztam a 4 év alatt és mégis

négyes lett az érettségim.

2018. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Kettes/hármas tanuló voltam matekból. Az érettségim minden erofeszites nélkül négyes lett. Szóval nem nehéz.
2018. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Megalázóan könnyű.
2018. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ezelőtti éretségi feladat sorokat megcsináltam nem annyira voltak nehezzek csak ott abba a helyzetbe minden más
2018. febr. 24. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Próba metek érettségin megbuktam... Ezután elkezdtem megoldani pár feladatsort régebbről. És élesben már 4-est írtam.

Nem olyan nehéz, de fontos hogy eleget gyakorolj rá és ne stresszelj.

Én annyira siettem, (hogy időbe betudjam fejezni), hogy rengeteg buta hibát vétettem. Pl összekevertem a számtani és a mértani sorozatot. És csak otthon vettem észre... Lehetett volna 5-ös is.

2018. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!