Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar-biológia, magyar- töri...

Dr.Med.Vet. kérdése:

Magyar-biológia, magyar- töri vagy alsó tagozatos tanítónő?

Figyelt kérdés
Melyik legyek inkább? Melyik tud hamarabb elhelezkedni?

2018. febr. 25. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

A magyar-biológia elég ritka párosítás, magyar-törit gyakrabban fogsz találni.


Neked kell tudni, hogy mi vonz jobban: ha kicsikkel foglalkozol vagy ha felső tagozaton/gimiben tanítasz.

2018. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindegyikben van pozitívum, negatívum. A felsoroltak közül mindegyik érdekel, mindegyiket szívesen csinálom majd, csak nem tudom melyik lenne nekem a jobb.
2018. febr. 25. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Jövőre kell döntened?
2018. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, idén, március 31-ig ( szlovákiai egyetem)
2018. febr. 25. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét választ én adtam.


Próbáld végiggondolni, hogy melyiket szeretnéd/bírnád jobban csinálni évtizedeken át. Melyikben látsz több motivációt? Ha kicsiket tanítasz meg az alapokra, vagy ha nagyobb gyerekeket (sajnos legtöbb esetben állatokat) tanítasz általánosban, vagy esetleg gimiben vannak óráid, ahol viszonylag jobb a helyzet, mert fiatal felnőttekkel vagy körülvéve, akiknek az érettségihez adsz elmélyültebb tudást. A két utóbbi esetben nagyobb szükség van a fegyelemre, ha nem tudsz erélyes lenni, akkor nehéz lesz, alig fognak figyelni rád. Alsóban jobb a helyzet ilyen szempontból.


Ezeket gondold végig. :)

2018. febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2018. febr. 26. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a magyar-törit választanám.
2018. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!