Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha fiatalon ovónő leszek...

Ha fiatalon ovónő leszek akkor hamar megfogok öregedni? (A többi lent! )

Figyelt kérdés

Tudom, elég hülye kérdés, de az van, hogy ovónõ szeretnék lenni, mert szeretem a gyerekeket és oviba is imádtam járni! Az nem érdekel, hogy nem keres jól, a lényeg nálam, hogy élvezzem amit csinálok és ezt élvezném. De egy dolog nem hagy nyugodni.

Hogy ha én fiatalon ovónõ lennék ,akkor a gyerekek "néni"-nek hívnának és ezért félek, hogy öregnek érezném magam. És emiatt gondolom azt, hogy hamar megöregednék mert már fiatalon elkezdenének néninek szólitani és ezért öregnek tartanám magam. Bocsi ha rossz kategória és a helyesírási hibákért is, ha van.


Szerintetek? Nektek mi a véleményetek errõl amit leírtam?

(Normális válaszokat kérlek!)



2018. febr. 25. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az én véleményem inkább a fordítottja, sokáig maradsz fiatal. Ezt tapasztalom az óvónőkön és a tanítónőkőn is.
2018. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Tényleg van benne igazság! ☺
2018. febr. 25. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen kérdésre nehéz normális választ adni. Az egyik lehetőség, hogy az alacsony fizetés következtében éhen halsz, akkor értelemszerűen nem fogsz megöregedni. A másik lehetőség, hogy az állandó zaj az idegeidre megy, ezért a korodtól függetlenül furcsán fogsz viselkedni.


Ha attól félsz, hogy a "nénizés" miatt gyorsabban öregszel majd, menj öregek otthonába dolgozni! Ott lehet, hogy még 40 éves korodban is lekislányoznak majd.

2018. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem, köszönöm!
2018. febr. 26. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a gyerekek hogyan hívnak az nem számít. Én egyáltalán nem érzem magam öregnek huszonévesen, mert így hívnak. Irtó jó érzés óvónéninek lenni, hogy a gyerekek imádnak és a pillantásodból tudják azt, hogy mit gondolsz. DE! Csak azért, mert szereted a gyerekeket, nem fogsz tudni ilyen helyen dolgozni, hiszen szinte minden nap egy kihívás, készülődés stb. Rengeteg mindenre kell odafigyelni és gondolni a gyerekek egyéni sajátosságaira, igényeire, mindig van valami esemény/ ünnep, ami lefoglal. És bár "csak" 6-7 órában vagy csoportban, ennél sokkal többet fogsz készülni otthon! És még nem volt szó a kötelező továbbképzésekről, a portfólióról és a minősítésekről..Nagyon nehéz munka, de annál csodásabb HIVATÁS ez. Ha ezt választod, akkor gratulálok és sok szeretettel várunk magunk között!! :)
2018. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!