EZ hátrány lehet?

Figyelt kérdés

Tavaly nem vettek fel egyetemre,így 1 évig dolgoztam és egyéb képzéseget csináltam illetve újra

érettségiztem(izek).


Az egyetemen ezt,hogy fogadják,akár barátkozás ,vagy egyéb kapcsolat teremtés szempontjából,hogy csak másodjára vettek fel?



2018. febr. 26. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem érdekel.
2018. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Roflkopter ***** válasza:
100%

1. Senkit nem érdekel

2. Senki nem tudja

2018. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ki leszel közösítve. Nekem van ilyen évfolyamtársam, minden nap sírva megy haza mert megalázzák és gúnyolják. Még a tanárok is lenézik.
2018. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam,hogy senkit nem érdekel,viszont utána olvastam és írták páran,hogy aki ilyen helyzetben volt ,az inkább ne mondja el ,mert kinézik..
2018. febr. 26. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy egy évet kihagytál. Idén fogom elkezdeni az első alapképzési szakomat nappalin, 22 leszek. Előbb nem tudtam elkezdeni. Ha én nem parázok ezen, akkor neked sem kell. Nem látszik senkin sem az életkora.
2018. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is abban tudlak megerősíteni, hogy az égvilágon senkit nem fog érdekelni, hogy másodszori nekifutásra kezded. Én sem elsőre kezdtem neki, de a szaktársaim nagyrésze sem, sőt, vannak kik 2.-3. évesen váltottak szakot és kezdték el újra velünk, szóval itt a kor már annyira nem mérvadó. Amúgy is, a teljesítmény lesz az, amivel ki kell vívnod más tiszteletét, a kor olyan dolog, amit mindenki akarva-akaratlanul kap.
2018. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kutyát nem érdekli, többségben vannak az olyanok akiket nem vettek fel vagy 1 évet kihagytak vagy halasztottak.
2018. ápr. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!