Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át az utolsó...

Hogyan vészeljem át az utolsó 4 évemet ebben a gimnáziumban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:D

Már nagyon elegem van ebből a 8 osztályos gimnáziumból, ahol jelenleg tanulok. Szinte már undorodok az oktatási színvonalától, és az engem körülvevő emberektől is. :/ Terveztem, hogy felvételizek másik gimnáziumba, meg is tettem minden tőlem telhetőt, de sajnos az utolsó esélyemet is elszúrtam (a szóbelit). Most nagyon szét vagyok esve, nem tudom hogy mégis hogy fogom kibírni ezt a 4 évet... Baráti társaságom azért úgyahogy van. Igaz, mostanában nem találom velük az összhangot, mivel ők csak egy dologról képesek diskurálni. Semmi komoly téma nem kerülhet szóba, mert valahogy mindig visszatérnek az idióta mániájukra. Csak az absekről meg a nem tudom xy gyerek az egyetlen egy fontos tárgy számukra, ami egyre jobban kiborít. Többször végig futott az agyamon a gondolat, hogy akkor most én hogy fogom ezt a 4 évet kibírni? Mire le tudnék érettségizni a sok idióta miatt eret vágok. Van itt olyan ember aki hasonló cipőben jár mint én? Hogy kezelnéd ezeket a dolgokat? Tudom, ez legyen a legkisebb bajom, de számomra most ez az élet nagy gondja.-.



2018. febr. 26. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se szerettem a nyolcosztályos gimimet, igaz, engem aztán felvettek másik helyre nyolcadik után, de volt olyan osztálytársam, aki kilencedik félévkor váltott. Ha jók a jegyeid, valószínű, hogy átvesznek másik iskolába.
2018. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

"Terveztem, hogy felvételizek másik gimnáziumba, meg is tettem minden tőlem telhetőt, de sajnos az utolsó esélyemet is elszúrtam (a szóbelit)."


Akkor örülj neki, hogy gimibe járhatsz... Még két év, aztán mehetsz dolgozni, ha az jobban tetszik.


Addig meg ne azon rágódj, hogy hogy fogsz kibírni még négy évet, hanem sokkal rövidebb távú céljaid legyenek.

2018. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló-> Nem is tudtam, hogy van ilyen lehetőség...mármint hogy át tudnak venni xD Amúgy a félévi átlagom 4,8-es.
2018. febr. 28. 06:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló-> Igazad lehet...
2018. febr. 28. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!