Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jogsit online tervezem...

A jogsit online tervezem csinálni, milyen tapasztalaitok vannak? Mennyi idő alatt végeztetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 23:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen az elméleti részére gondoltam.
2018. márc. 1. 23:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb mint a tantermi képzés, jobban felkészít a vizsgára, a legfrissebb tananyagból tanulsz, és minden modulzárásnál vannak tesztek, illetve a végén van egy nagy záró vizsgaszerű kérdéssorozat, amivel elég jól fel lehet készülni, hátránya, hogy nincs aki elmagyarázza, mert magadtól kell felkészülni, de ez is emberfüggő, kinek ez kinek meg az.
2018. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Mennyi idő alatt sikerült megcsinálnod?

2018. márc. 4. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy hónapig tanultam rajta, mert nem kapkodtam el, de ez is emberfüggő, hogy ki hogy ossza be az idejét rá, de aki intenzívebben csinálja 1-2 hét alatt is végig lehet vinni.
2018. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Természetesen ment a zöldkéz!
2018. márc. 5. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!