Tudna segiteni valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miskolci vagyok pénzügyi számviteli ügyintézöi okj képzést szeretnék lerakni esti tagozaton.Ha valaki járt miskolcon esti tagozatra ilyen képzésre szeretném ha segítene nekem. Hová járt, mennyire rugalmasak (délután 4 ig dolgozom utána tudnék járni késéssel az orákra). Szóval minden érdeklne róla mennyire elvégezhetö? Köszönöm elöre is


2018. márc. 3. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam.


[link]


Szerdánként 4-től van, de van szombati tanfolyam is.

2018. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia. Köszönöm a válaszodat. Csak tudod engem olyan érdekelne ami nem fizetös. Csak egy szakmám van és hallottam hogy két szakma ingyenese...szoval még egy szakmát lerakhatnék ingyen....
2018. márc. 3. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval iskolarendszerű képzés kellene. Biztosan van Miskolcon is közgazdasági szakgimnázium. Ott érdeklődj, hátha...
2018. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!