Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező nyári gyakszi?

Kötelező nyári gyakszi?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok most lesz az első kötelező nyári gyakszim és 3/4 hét lesz egyből az évzárót követően viszont lesz egy csomó fesztivál helyben amire mennék és a nyár így is hamar eltelik ti mivel szoktátok feldobni magatokat? értem én hogy délután 13-14 körül jöhetünk el de utána már fáradtan mit tudok csinálni heti 5 napba? vagy nem olyan durva ez mint amilyennek elképzelem? :D
2018. márc. 5. 06:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv a felnőttek világában. Ha beállsz suli után rendszeresen dolgozni, akkor meg már nyarad sem lesz. Kiveheted az évi 20 nap szabidat, aminek a felét inkább tanácsos karácsony körül és a felével a főnököd fog rendelkezni. Inkább tanulj, csináld a szakmát, lehetőleg olyat, amivel vállalkozóként is megélsz, hogy a magad ura lehess. Mert szabályok mindenütt lesznek és nem a fesztiválozás lesz a legnagyobb problémád.
2018. márc. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szar érzés felnőni :D
2018. márc. 5. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy csak napi 4 óra, és örülj, hogy csak 3-4 hét!

És ha lehet, a gyakhelyen ne emlegesd a fesztiválozást, mert nem fogják díjazni!

2018. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megfogadom köszi :D
2018. márc. 6. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!