Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tippek az érettségire való...

Tippek az érettségire való felkészüléshez?

Figyelt kérdés

Most 22 éves vagyok, családi okok miatt nem tudtam 4 évvel ezelőtt leérettségizni. Azóta dolgozok, a 12 év megvan befejezve, és mivel szeretnék másra, többre is törekedni, ezért egy hirtelen ötlettől vezérelve bejelentkeztem egy helyi gimibe, hogy leérettségizzek a mostani befejező osztállyal.


Pár dolog már megkopott, munka után igyekszem olvasgatni minden nap egy kicsit, de azért intenzívebben bele kell vetnem magam a tanulásba. Tudtok olyan tippeket mondani, amik a segítségemre lehetnek? Például mi az amit feltétlenül tudni kell, vagy mi az, ami hanyagolható? 4 éve a felkészítő órákon sem vettem részt, így elég homályos nekem az egész, a mostani érettségiztető tanárokkal pedig még nem tudtam beszélni. Kicsit félek, de nem akarok kihátrálni ebből.


Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2018. márc. 8. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj tőle, a 25 százalékot nem nehéz összekaparni, ha van valamennyi tudásod. Nincs sok idő addig, de matekban és angolban (ha az lesz az idegen nyelv) szívesen segítek. Ingyen. Írj, ha érdekel!
2018. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Neten fenn vannak az előző évek érettségi feladatsorai megoldásokkal együtt. Azokat érdemes megcsinálni.
2018. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Először töltsd ki a tavalyi feladatsort, kipihenve magad, időzítővel, mintha élesben menne, napi egyet. Az eredmények alapján eldöntheted, mennyit kell még átvenned és miből.
2018. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!