Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Kisképzőben a divat...

Milyen a Kisképzőben a divat szak?

Figyelt kérdés

Milyen emberek járnak oda? Milyen a közösség? Ha nem imádom a divatot és nem értek hozzá akkor ne menjek?

Felvehtő vagyok, de sohasem foglalkoztam a divattal. Nemtudom beilleszkednék e, mert lehet hogy mindenki ott divatmániás. Megtanitják amit tudni kell vagy arra számitanak hogy mindenki ért ott a divathoz? Azért szeretnék oda menni mert a rajzolás az életem értelme, és mert imádom a Kisképzőt.



2018. márc. 8. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha mindenképpen a Kisképzőbe akarsz menni, és "csak" oda vesznek fel, menj! :) Biztosan nem te vagy az első a történelemben, aki nem azért ment oda, mert annyira imádja a divatot.
2018. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
engem speciel éppen ma vettek fel divatra:)) amúgy nem gondolnám, hogy bárki is azért jelentkezett volna, mert divatmániás lenne:DD pl én is csak azért, mert borzasztóan szeretek rajzolni és alkotni✨ a 10 szak közül pedig ezt tartottam a hozzám legközelebb állónak, egész egyszerűen a divat tűnt a legszimpatikusabbnak és legizgalmasabbnak
2018. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
79%
lol engem üvegre vettek fel xD gondolom, ez senkit sem érdekel... :,c XD
2018. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 MikkamakkaNorvégia válasza:
85%

Engem textilre vettek fel :D

Az közel áll a divat szakhoz nem?

2018. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
hát sztem ja :o
2018. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 MikkamakkaNorvégia válasza:
100%
Am nem kéne vmi ismerkedős fb csoportot csinálni, mert úgy tudom nem lessz semmilyen gólyatábor vagy vmi hasonló?
2018. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
ohhohhhóóóó... gólyatábor tuti hogy lesz :,D de tőlem csinálhatunk fb csoportot is
2018. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
vagy nemtom :o nekem vagy egy ismerősöm, ő tavaly került be, és neki volt gólyatábora
2018. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Engem is textilre vettek fel :D én úgy tudom, hogy nem gólyatábor van, hanem gólyanapok, legalábbis a honlapon ezt olvastam, aztán ki tudja :3
2018. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 MikkamakkaNorvégia válasza:
Itt azt olvasgattam, hogy az osztályok csak úgy tudtak összeszokni, hogy fb csoportot csináltak, mert szeptember 1-ig nem volt semmi más lehetőségük ezen kívül.
2018. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!