Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Kisképzőben a divat...

Milyen a Kisképzőben a divat szak?

Figyelt kérdés

Milyen emberek járnak oda? Milyen a közösség? Ha nem imádom a divatot és nem értek hozzá akkor ne menjek?

Felvehtő vagyok, de sohasem foglalkoztam a divattal. Nemtudom beilleszkednék e, mert lehet hogy mindenki ott divatmániás. Megtanitják amit tudni kell vagy arra számitanak hogy mindenki ért ott a divathoz? Azért szeretnék oda menni mert a rajzolás az életem értelme, és mert imádom a Kisképzőt.



2018. márc. 8. 14:29
1 2
 11/18 anonim válasza:
akkor itt nincs olyan, aki szobrászra,üvegre,ötvösre vagy kerámiára vettek fel? XD
2018. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Gyerekek ha csinálunk fb csopit engem is vegyetek be :D mert én meg animációs leszek. Am sztem nem ártana szeptember előtt ismerkedi :)
2018. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 MikkamakkaNorvégia válasza:

Jaja, én már nagyon kíváncsi vagyok, hogy kik lesznek az osztály/évfolyam társaim :D.

Én akkor szívesen csinálok fb csoportot :D csak valaki írja meg, hogy hogyan hívják

2018. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 yurilau válasza:
Hello! Engem grafikára vettek fel:D (ha van csoport engem is tegyetek be) Egyébként én ismerek egy csajt aki divatra jár, ő nagyon kedves és értelmes és mikor szóbeliztem divatra akkor a szaktanárok is kedvesek voltak (csak végül grafikára mentem). Akik odajártak mind nagyon szerették a Kisképzőt elmondásuk szerint. Szerintem nem kell profinak lenned divat terén, azt majd ott úgyis megtanítják:)
2018. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én csinálnék csoportot, de nemtudom hogyan kell :'D
2018. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nah, fb-s csoportunk az már van, de csak 3-an vagyunk benne. Akit felvettek, az keressen rá a Kisképző 9. 2018/2019-re, és felvesszük! GYERTEEEK XD
2018. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Itt is lehet nekem privátban írni XD
2018. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%

Hohó! Tisztázzunk dolgokat. A divatosok nem stylistnak, hanem tervezőnek tanulnak. A kettő nem ugyanaz. Szóval nem, nem divatmániások, hanem kreatívak, és egyediek.


És igen, ha úgy érzed nem értesz ahoz, ami oda kell, ne menj. Nem is értem, akkor hogy merült fel benned a kérdés...

2018. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!