Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Személy és vagyonőrök! A...

Személy és vagyonőrök! A tanfolyamon miket tanítanak, illetve sok-e az elméleti anyag 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:

4 hónap? :D

Régen ezt egy hónap alatt lezavarták!

A vizsgán egy nettó idiótát is átengednek!Én 4 évig vagyon őrködtem de lebeszélek mindenkit róla!

Már az gyanús volt hogy a tanfolyamon olyanokat átengedtek akikre az utcasöprést nem bíznád rá!

Úgy működnek a vagyonőrcégek hogy van a nagy neves fővállalkozó biztonsági cég aki megszerzi a munkát és leadja egy alvállalkozónak aki úgy csal és szegi meg a törvényt ahogy csak tudja annál akinél te alkalmazva leszel!

Itt azokat kell érteni hogy:

-Nincs fizetett szabadságod

-Nincs fizetett betegsabadságod

-Nincs semmilyen kafetéria

-Nincsen délutános pótlék se éjszakás pótlék

-Ha te ünnepnapon vagy munkaszüneti napon dolgoz akkor is ugyan annyit fognak fizetni arra a napra mint amikor hétköznap munkanapon dolgozol.

-Sose annyira jelentenek be amennyit te valójában dolgozol. Pl. dolgozol 24/48-as munkarendben az egy hónapban 240 munkaórát jelent és max. bejelentenek 8 órára vagyis havi 176 órát dolgozol napi 8 órában papíron, de az se ritka hogy csak 4 órára jelentenek be vagy olyanra és láttam vagyonőr kollégánál példát hogy 1 évig "elfelejtették" bejelenteni!

-Az alvállalkozók szeretik 3 havonta becsődőltetni a cégüket majd új néven létrehoznak egy újat amit majd 3 hónap után megint becsődöltetnek és csinálnak egy új céget és így tovább három havonta.Ez nekik adózásilag jó és arra hogy az alkalmazottaik mindig próba idő alatt állnak így indoklás nélkül bárkit bármikor kirúghatnak.

És nehogy azt hidd hogy ezt egy-két vagyonőrcég csinálja...hanem szinte az összes! 4 év vagyonőrködés után rájöttem hogy felesleges ebben az egészben vergődni!Ezért is beszélek le mindenkit erről!

2018. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!