Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha passzív félévet kértem az...

Ha passzív félévet kértem az egyetemen (SZTE), és most levelet írtak, hogy nincs státuszom, mire kell számítani, kérelmet kell írni, vagy mi lesz a teendő?

Figyelt kérdés

"ma van a „hallgatói státuszok rendezése”. Ez önt is érinti, mivel eddig nem teljesítette az aktivizálás feltételeit, de passzív félévet sem kért. Ezért az eljárásrend szerint az ön képzését nem bejelentett passzív állapotúra állítjuk át: ez a félévben felvett kurzusainak a törlését is jelenti. Amennyiben ön be nem iratkozott felvett hallgató, úgy a képzéséről is elbocsátjuk.


Kérem, amennyiben az aktivizálás feltételeit teljesíti, keresse meg a kari tanulmányi osztályt, hogy a félévét aktivizálják, és a kurzusait visszakapja. Fontos, hogy a jogszabályok alapján október/március 15-e e tekintetben jogvesztő határidő. Ha a helyzete nem rendeződik, 15 napon belül jogorvoslattal élhet az egyetem rektorához címzett, a kari tanulmányi osztályon beadott kérvénnyel."



2018. márc. 12. 21:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!