Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A ti sulitokba is van olyna...

A ti sulitokba is van olyna tanár aki nem jelenti be a dolgozatot?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nincs olyan tanárom, aki ne jelentené be, általánosban sem volt, a suliban tuti van ilyen. egyébként nem is kötelező bejelentenie a röpdolgozatokat, de szerintem gciség, ha nem jelenti be, mert így is egy csomó óra van egy nap, amire készülni kell...
2018. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk volt már ilyen, de mostanába is előfordúl ha olyannya van a tanàrunknak. Igen, ez nagy szemétség...
2018. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, méghozzá egyetemen, de miután rájött, hogy így mindenki karót ír, mivel lehet nem épp arra készültünk, amit ő random kitalált dogának, szerencsére leállt vele.
2018. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha röpik voltak amiket nem jelentettek be, de a nagyobb dolgozatokról előre szóltak, TZ-nél meg kötelező volt házirend szerint. Szerintem ebben nincs semmi gceiség, normálisan kell csak készülni óráról órára, ha valaki meg lusta kinyitni a füzetet és átolvasni az anyagot meg is érdemli a karót. Max 1 óra alatt át lehet legalább olvasni másnapra az anyagot és máris nem egyes. Egyetemen is néha vannak előre be nem jelentett röpik az egyik tanárnál, de nem jegyre hanem ZH-ra pluszpontot lehet vele kapni.
2018. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!