Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nekem jelenleg 8 általános...

Nekem jelenleg 8 általános végzettségem van. Érettségizni szeretnék, van arra lehetőségem hogy 3 év alatt esti képzésen megcsináljam az érettségit?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 13:23
 1/6 anonim válasza:
81%
Persze. Középiskolák, és gimik is szoktak esti tagozatot indítani. 23 év alatt nappalira is mehetsz még. Sok helyen fizetős, itt van olyan is ahol ingyenes, de van ahol 15e/félév
2018. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, hosszú lenne elmondanom miért hagytam ott az iskolát, szóval azt inkább most nem mesélném el. Annyi még a kérdésem hogy miért járnék jobban ha nappali képzésre mennék, mint hogy estire? A nappali képzés olyan hogy minden nap be kell járni illetve vannak külön osztályok? Bocsi hogy ennyi mindent nem tudok, próbáltam utána járni a dolgoknak de mindenhol mást írnak és kissé össze zavarodtam ezügyben.
2018. márc. 20. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Persze, nyugodtan csináld meg estin az érettségit - semmivel sem fogsz hátrányban lenni azoknál, mint akik nappalin szívnak naponta.


Igaz, nappalin több a közösségi program meg fényesebbre van polírozva a társadalmi megítélése, DE ha rám hallgatsz, akkor inkább az estit választod. Nehezebb, mivel nem rágják a szádba a tananyagot és matekhoz majd lehet, hogy külön órákat is kell venned, DE nem is csesztetnek napi szinten és megúszol egy csomó felesleges szenvedést.


Az érettségi ma már mindenhová kell, szóval jól teszed, ha megszerzed, HAJRÁ!! :)

2018. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerinted nem késő ezt már meg csinálnom? Olyan 21 éves koromra lesz még az érettségi ha minden jól megy, ez nem túl késő?
2018. márc. 21. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már késő 21 évesen?!


NEM! DEHOGY!! A LEGJOBB KORBAN VAGY!!


Ismerek olyat, aki 40, illetve a másik meg 50 év felettiként tette le az érettségit estin, szóval lehet, te leszel ott a legfiatalabb... :D


Utána meg simán továbbtanulhatsz és akkor több lehetőséged lehet az életben, de az önbecsülésednek is jót fog tenni!

2018. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

21 évesen fejezem be én is. Majd szakmát tanultam, és most jól kereső állásom van.

Külföldön belföldön egyaránt

2018. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!