Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek be most pénteken zh-ra...

Menjek be most pénteken zh-ra vagy maradjon a pót zh?

Figyelt kérdés

Pénteken írok egy elég fontos zh-t.Azért fontos,mert a tárgyból megajánlott jegyet lehet szerezni.

Ezen a héten volt másik kettő zh-m is,azok viszonylag jól sikerültek,tanultam is elég sokat.


Viszont elkezdtem tanulni ezt a péntekit és rájöttem,hogy nagy és összetett anyag és nem biztos,hogy 100%-os tudással rendelkeznék péntekig non stop tanulással sem.

Szerintetek csináljam azt,hogy a pót zh-ra megyek be ami április közepén lesz? Addig tisztességesen megtudnám tanulni az anyagot és nem csak bemagolni a fontos részeket.


Kicsit hibásnak érzem magam,mert talán ez a legfontosabb zh a 3 közül(olyan szempontból,hogy van megajánlott jegy) és ezért fektethettem volna rá több időt is,de azért tanultam rá kevesebbet,mert a másik 2 is nehéz tárgy és ugyanakkor ez van a legkésőbb.

Gondoltam elég lesz a 2 nap+ az órák előtti átnézés de tévedtem.


Na szóval pót zh vagy menjek most pénteken és tegyem kockára a megajánlott jegy lehetőségét?

Azért kérdezemm,mert kicsit rosszul érezném magam,ha most pénteken nem mennék.



2018. márc. 21. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Még sok idő van péntekig, addig még sokat lehet tanulni.

Bár az is igaz, hogy a hatékony készülésnél rá kell hangolódni a tempóra, mert ha az ember kedvtelen vagy fáradt akkor ugye nehezebben/egyáltalán nem megy, ezt neked kell látnod.

Ha fáradt vagy akkor inkább pihenj, készülj jövő hétre és utánra, nehogy akkor egy másik tárgynál történjék u.ez.


Veszteni valód meg nincs, a megajánlott jegy is csak egy alternatíva, amivel nem kötelező élni.

2018. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!