Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakirányt válasszak a...

Milyen szakirányt válasszak a BME gépészmérnöki karon, ha autókkal szeretnék a jövőben foglalkozni?

Figyelt kérdés

Szakirányválasztás előtt állok, viszont egy kis dilemmába kerültem.. Autókkal szeretnék foglalkozni, ez volt az indok ami miatt a gépészmérnöki karra és a BME-re jöttem. Az átlagom az 3.5 körül van. Érdekel a Gépgyártástechnológia és a fejlesztő szakirány. Ki milyen megoldást ajánlana erre az eshetőségre? Gondolkodtam járműmérnök MSC-n is, de vannak kétségem vele kapcsolatban...

szakirányok: Gépgyártástechnológia, folyamattechnika, gépészeti fejlesztő, anyagtudományi, géptervező, épületgépész



2018. márc. 28. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
BME-BMW szakirányról még nem hallottál? Höhö...
2018. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Járműmérnökire ne menj át, nagy csalódás lenne.

Géptervező szakirány elég jó, bár azon belül konkrétan nem foglalkoztok autókkal, max ha mondjuk FRT-zel és ahhoz kapcsolódó projectekben veszel részt. Gyártástechnológia, anyagtudomány nem túl nagy eresztés ismerősök véleménye alapján. Gépészeti fejlesztőről lövésem sincs, hogy micsoda, folyamattechnika meg akkor lehet hasznos, ha üzemmérn szeretnél lenni.

Én a géptervezőt javaslom, elég jó alapot ad, ha később tervezéssel szeretnél foglalkozni (eléggé kapkodnak a cégek a tervezőkért)

2018. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xpeterx1995x ***** válasza:
Bsc-n mind1 mit végzel...Msc számít úgyis, releváns tudást nem nagyon kapsz csak egy Basic-et, ezért is Bsc...
2018. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!