Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kapta már meg idén a Bursa...

Kapta már meg idén a Bursa Hungarica ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem utalták.
2018. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudjátok, hogy a nem intézményi részt azt hova fogják kiírni? Neptunban van az intézményi, de az önkormányzati kifizetési időpontjai nincsenek meg sehol.
2018. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nincs kiírva még semmi a Neptunba ,az eper bursa oldalán azt irják a megyei önkörmányzat fedezet hiánya miatt nem folyosítható.
2018. márc. 30. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az intézményi részt írták ki a Neptunban, ami meg is jött 4.-én.

Eddig mindig kiírták az önkormányzati/intézményi részt rendesen, szóval értetlenül állok a szituáció előtt.

A Bursa oldalán nálam az van, hogy április 5.-én elutalták az önkormányzati részt, aminek egyenlőre nyoma sincs. Szerintem következő hónapban utalják csak...

2018. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!