Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik orvosira jelentkeznek/jel...

Akik orvosira jelentkeznek/jelentkeztek: Ti milyen sorrendben jelöltétek? Van B tervetek, ha nem lesz elég pontotok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
DOTE, SZOTE, PTE. :) Nincs B tervem, ez a második jelentkezésem (másik szakról jelentkezek át), úgyhogy imádkozok és tanulok, hogy jól sikerüljön az emelt kémiám. :) Valszeg kinyírom magam, ha nem vesznek fel.. na jó, ez még viccnek is rossz. :D
2018. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

SZTE, PTE, DE a sorrend. Még gondolkozom, hogy Szeged vagy Pécs legyen-e az első sorrendmódosítás után, de valószínűleg Pécs lesz. :)

B terveim között szerepel a fogorvosi Pécsen, illetve a gyógyszerészeti Pesten és Szegeden. :)

Neked kérdező, hogyan alakult a sorrended?

2018. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából én még csak tizedikes vagyok, csak már kacsingatok a téma felé, mert régóta az az álomom, hogy háziorvos lehessek! :)
2018. ápr. 9. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem

DE

DE-FOK

DE pszichológia

És az utolsó a gyógytornász.

Őszintén szólva, ezek közül bármelyiket szívesen csinálnám. Fogalmam sincs, h felvesznek-e orvosira. Minden az emeltjeimtöl függ..

2018. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá:)
2018. ápr. 12. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg Szeged, Pécs, Debrecen lett volna a sorrend, de a jelentkezésnél már Pécs felé húzott a szívem, így a PTE áll az első helyen. Nincs B-terv, sikerülnie kell :)
2018. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Te vagy az Liza?! XD
2018. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi:)
2018. ápr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!