Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecenben a sok fekete...

Debrecenben a sok fekete ember, ok bevandolrok es kapnak tamogatast vagy sajat penzukbol tanulnak kulfoldi egyetemen?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A Deberceni Egyetemen tanuló színesbőrű diákok egyike sem bevándorló.
2018. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De sajat magukat finanszirozzak?
2018. ápr. 7. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Saját magukat finanszírozzák, mivel sokkal-sokkal olcsóbb a debreceni (meg amúgy az összes) magyar orvosi egyetem, mint a nyugat-európaiak.


[link]


Ja, és ők baromira nem bevándorlók, teljesen legálisan vannak itt.


Látom hat a fidesz kampány...

2018. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es ki bevandorlozta le oket? Mert en nem. En eppen hogy kerdeztem, hogy bevandorlok-e.
2018. ápr. 7. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés jellegéből és megfogalmazásból, illetve a privát üzenetedből : "teged nem is engednelek szavazni, olvasni se tudsz (pocs)" nem lehet másra gondolni.
2018. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik még a GYK szabályzatot sem ismered, és ilyen embereket engednek szavazni.
2018. ápr. 7. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:

hát nincs valami szép modorod kedves kérdező , aki "fekete ember"az miért auotómiakusan bevándolrló, de a válasz: nem és nem

egyébként a legtöbb egyetem a külföldi tanulók által befizetett pénzből tartja fenn magát szóval ha az összes külföldi hallgató aztm,mondaná mostantól nem tanulok azon az egyetemen akkor napokon belül csődbemenne az egyetem

szóval nem lenézni őket :)

2018. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mellesleg amúgy a bevándorló sem azt jelenti, hogy támogatást kapnak.

Saját pénzükön, vagy a saját országuktól kapott ösztöndíjból.

2018. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És az egyik válaszra reflektálva a bevándorló nem azt jelenti, hogy illegálisan van itt.
2018. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!