Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki tölti az egész hétvégéjét...

Ki tölti az egész hétvégéjét tanulással? Kinek mennyit kell megtanulnia? Mi a stratégiája?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem még 30 tételem van, szóval tanulás...
2010. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia


Gyakorlatilag mindenből most kell felkészülnöm, szóval 4 nap kőkemény tanulás vár rám:-) 32 éves későn érő:-)

2010. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem jövő csüt lesz a kövi vizsgám, csakhogy hétfőn kedden padlást fogunk szigetelni, tehát muszáj leszek hétvégén tanulni :/
2010. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
orvosira járok. muszáj...:S leülök tanulok, eszek, tanulok, pisilek, tanulok... 7 óra alvás, 2óránként gyenge tejeskávé. nagy adag kitartás...
2010. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó: én műszakira járok, de még nekem is van annyi eszem, hogy a tanulás nem lehet fontosabb az egészséges életmódnál: nem gyenge tejeskávé kell 2 óránként hanem komplett étkezés, + a sportot sem kellene elfelejteni. Ha már orvosnak tanulsz ez neked inkább kötelező mint másnak, különben nem leszel hiteles! De ez csak egy tanács, nem muszáj megfogandi.. :)
2010. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár "csak" érettségire tanulok de nekem is ez a progim:)
2010. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is érettségire tanulok.még van 12 tételem és azt jó lenne befejezni ma.:Sholnaptól már csak ismételni szeretnék.
2010. jún. 13. 07:59
 8/11 anonim válasza:
Hogy oktat a BME-s!!! :)))
2010. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az orvosis pedig ötöst kapott a szigorlatán, kiváncsi volna a bme-s jegyére:D emellett érdeklődöm, h milyen alapon vélte, hogy én nem eszem normálisan? ez egy elég sematikus program volt és igazán a tanulás, nem pedig az egészséges életmód állt a középpontjában. kívánok egy pohár sört ebben a melegben, de inkább nem iszom, hátha elvesztem a hitelességem leendő orvosként...-.-' érettségizők, ha olvassátok, hogy sikerült?
2010. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudomásul kell venni, hogy a diák számára a hétvége, meg a Karácsony, Újév, Húsvét, stb. másként működik. Ha vizsga, vagy felelés jön, arra kell készülni. Persze le lehet csípni kis szabadidőt (kell is!), de a hétvége szokásos hangulata - ha feladat van - sajnos másodlagos. (Volt úgy, hogy január 2.-án vizsgáztam.)
2010. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!