Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel lehet készülni egy év...

Fel lehet készülni egy év alatt angolból középszintű érettségire?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem, de kb. egy szót sem tudok. :S Tudom, egy kicsit későn vettem észre magam...
2010. jún. 12. 08:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy legalább 90% kellene... Lehetséges ez?
2010. jún. 12. 08:56
 2/6 anonim ***** válasza:
persze.. sőt, ha kimész Angliába akkor 2-3 hónap is elég :)
2010. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 maundrel válasza:
igen fel lehet, de keményen kell tanulnod :)
2010. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bőven. Én kéttannyelvűbe jártam, elsőben csak angolom volt. Tényleg egy szót sem tudtam mikor odakerültem, következő évben a tárgyaim felét már angolul tanultam.

Végül különösebb tanulás nélkül 95%-os lett az emelt szintűm. Meg lehet csinálni. De csak akkor ha szereted.

2010. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: azért nem ugyanaz 1 év alatt megtanulni az angolt mint 5 év alatt kéttanos suliban ahol a szádbarágják :D Tudom, mert én is angol kéttanos suliba jártam.
2010. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán fog menni, csak nagyon szorgalmasnak és kitarónak kell lenned. Kezdetekben biztos fognak kudarcok érni, de azon felül kell emelkedni..a cél lebejen a szemed előtt.
2010. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!