Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik töménynek a...

Csak nekem tűnik töménynek a magyar történelem?

Figyelt kérdés
Valahogy az egyetemes jobban megy a felvilágosodástól. A korábbi korokból egyedül a görög ment nehezen. A 19.-20. Századtól a magyar nekem valahogy visszaszorult. Meg tudom tanulni, de egy pl. orosz forradalom könnyebben megy, mint a Károlyiék. Másnak is nehezen megy, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

2018. ápr. 9. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Végzős vagy ugye? :D

Én nem érzek különbséget az egyetem és a magyar töri között nehézségben

2018. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Majd jövőre végzek csak, de érdekel, és szeretem. Amikor valami magyar témához értünk ültem és néztem, hogy miért, hogyan meg próbáltam összehozni az egyetemes résszel, hátha jobban megértem.
2018. ápr. 9. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig jobban szerettem a magyar törit, nekem sokkal érdekesebb volt, nem tudom miért, szimplán így éreztem mindig. Az egyetemes töri olyan "idegen" volt nekem. :D Mázlimra szóbelin magyar tételt húztam, nagyon élveztem az egészet, de nem csak én, ugyanis max. pontot kaptam. D
2018. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!