Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nyelvvizsgáuzok júniusban...

Ha nyelvvizsgáuzok júniusban és július 11-ig megvan az eredmény, de nem jött még meg a bizonyítvány, akkor lehet kérni valami igazolást, amit fel tudok tölteni a felvibe?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb kellett volna csinálnod. Júniusban lesz csak lehetőséged dokumentumot feltölteni, és csak bizonyítványt fogadnak el. Nem tudom miért vártál eddig. Én is most csináltam meg, de volt annyi eszem, hogy utánna néztem, hogy a legkésőbb mikora kell megszereznem, ahhoz hogy még feltudjam tölteni, ha esetleg a januári nem jönne össze. Sajnos most buktad a plusz pontokat.
2018. ápr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Igazolást nem tudom, hogy lehet-e kérni, de feltölteni csak bizonyítványt lehet.
2018. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Folyamatosan mantrázzák, hogy csak a kiállított bizonyítványt fogadják el.
2018. ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!