Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott angol érettségi...

Előrehozott angol érettségi 2018: mi van ha nem tudok ott lenni szóbelin?

Figyelt kérdés

Idén fogom letenni az előrehozott angol érettségit, amire nemrég kaptam meg a dátumokat, és sajnos pont azon a napon amikor a szóbelin lennék, a naptáram szerint ÉLETEM LEGFONTOSABB ELŐADÁSÁN ÜLÖK. VARSÓBAN.

Tehát az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e áttetetni engem egy másik napra?

Ezer hála a válaszokért;; Kétségbe vagyok esve lol



#érettségi #angol #hiányzás #angol érettségi #előrehozott #előrehozott angol érettségi #hiányzás érettségiről #nem tudok ott lenni #átenni az érettségit
2018. ápr. 16. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj osztályfőnökkel, igazgatóval, plusz-mínusz egy nappal valószínűleg el tudják mozgatni (kivéve, ha külön bizottságban vannak az előrehozottak, és csak egy napjuk van). Egyébként ha nem mész el, megbuksz.
2018. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Képzeld el, vannak olyan enyhén szólva hülye emberek, akik azt se tudják, mikor kell szóbelire menniük. Az én egyik drága zseni osztálytársam pont elfelejtett EMELT angol szóbelire elmenni, de elintézte a gimimmel, kormányhivatallal, és 1 hét múlva kapott pót időpontot. Úgyhogy ne aggódj, biztosan meg lehet oldani a dolgot! Azért ez csak egy középszintű szóbeli, elvileg rugalmasak a tanerők is ez ügyben. ;)
2018. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat (elfelejtettem említeni, hogy az enyém is emelt jaj) Azóta beszéltem igazgatóval is, még próbálkozom, köszönöm~
2018. ápr. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!