Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimisek, ti mennyire betegen...

Gimisek, ti mennyire betegen mentek még be a suliba?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Lány vagyok, jövőre érettségi, idén 2 előrehozott. Mivel ezek mar felvibe beszamitanak minden oran igyekszek ott lenni. Telen volt 6 olyan nap (3-3, nem egymas utan, hetek voltak köztük) amikor beteges voltam, tele volt a hócipőm mindennel, akkor itthon maradtam. Pihentem, kedd körül elkezdtem pótolgatni, felzárkóztam, nem volt jó, hogy lemaradtam, igyekszek nem hiányozni. Azért egy orrfolyás, vagy torokfájás nem akadályoz, ha hasammal van valami akkor maradok otthon.
2018. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Ha úgy érzed, nem tudsz figyelni, ne menj be! Azzal csak rontasz a helyzeten. Inkább pihenj egy hetet és utána egészségesen pótolgass (ez még nem egyetem, nem rohantok az órákon a vakvilágba). A tanárokkal meg lehet beszélni, hogy egy-két óra haladékot adjanak, míg be nem pótolsz mindent. Nem éri meg, hogy akár hetekig betegen bejársz és azt sem tudod, mi folyik körülötted.
2018. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!