Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudtok mondani olyan oldalakat, ahol utána lehet nézni HRhez kapcsolódó szakirodalomnak?

írnom kell egy 20 oldalas esszét ami az emberi erőforrások "tudományosabb" hátterével foglalkozik,motiváció, kiválasztás, toborzás kapcsán illetve kicsit tudományosabban a különböző motivációs elméleteksről stb, de nagyon nem találtam olyat a neten, ami kisegített volna idáig..

ápr. 17. 12:59  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kémia szóbelin akkor megkapom a pontot ha elfelejtettem valamit mondani, de utána megkérdezték és jól válaszoltam?
Szeretnék Képzőművészeti iskolába menni, mert nagyon szeretek rajzolni és szeretem a művészetet de nem tudom. Hogy utána milyen álláslehetőségeim lehetnek. Valaki esetleg meg tudná mondani?
Megtudnátok mondani hogy mi az alábbi feladat megoldása? Hány olyan természetes szám van amelyben az utolsót számjegyet kivéve minden számjegy az utána következő fele?
Valaki megtudná mondani rengeteget olvastam utána de valahogy mégse jőn át A nemzetiszocializmus fogalma azt tudom hgy más néven nácizmus évszám is van nem is eza lényeg, még...
Tudnátok nekem segíteni ez a mondat "A jövőben nem lesz szükség iskolára. " ehhez tudnátok nekem kulcsszavas érveket vagy ellen érveket mondani minimum:8 és utána pedig mondatba...
Meg tudnátok mondani hogy mi a különbség a között, ha az ember elvégzi a BsC mezőgazdasági mérnökit és utána az MsC agrármérnökit illetve ha egyből osztatlan agrármérnökire megy?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu