Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
A humán osztályban jelen pillanatban a 102., a nyelviben pedig a 35. helyen állok. Előbbibe 26 főt, míg utóbbiba 13 főt vesznek fel. Esélytelen a nyelvi is? :(

2018. ápr. 17. 17:26
 1/5 A kérdező kommentje:
A Dr. Mező Ferenc Gimnáziumban pedig a 31. vagyok a nyelvin, általánosban meg ugyancsak 100 akárhányadik helyen vagyok.
2018. ápr. 17. 17:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a humán eléggé necces, az oktatási hivatal szerint az utóbbi években 80. hely alatt volt az utolsó bejutó. A nyelvin szerintem van esélyed. Német vagy angol nyelvin vagy 35?


14/l Nagykanizsa

2018. ápr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Németen. Még nem jöttek meg a BLG-ből az értesítési levelek, de nagyon úgy néz ki, felvettek.
2018. ápr. 25. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is még csak a mezőből jött meg az értesítő, onnan minden tagozatból el lettem utasítva, a blg-ből még nekem se jött meg. Ha bekerülsz a nyelvibe, akkor nagy valószínűséggel osztálytársak leszünk ;)
2018. ápr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úristen, de jó! Azóta megjött neked a levél? Nekem tegnap és tényleg felvettek! Örülnék, ha osztálytásak lennénk! :) El sem hiszem, hogy találtam egy olyasvalakit, aki szintúgy oda megy...
2018. ápr. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!