Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Próba angol emelt 67,5%?

Próba angol emelt 67,5%?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettségizni, és gondoltam megnézem hogy állok angolból. Megcsináltam a tavalyi feladatot, kivéve az írás részét, mert azt ugye nem tudom javítani magamnak. 67,5% lett, legalábbis a 90 vizsgapontból 75. A legnagyobb bajom a nyelvhasználattal volt.

Milyen ez az eredmény 11.-ben, nulla előzetes, direkt felkészüleléssel? Jövőre simán lehet belőle egy 94-98%-os angol emelt?



2018. ápr. 17. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre jó eredmény, de a 94-98% azért elég húzós. Biztos, hogy lesz, amit elnézel, vagy hülye lesz a javítási útmutató vagy elhibázod a writing-ot vagy nem lehet rendesen érteni a hanganyagot, vagy nem adnak maximumot a szóbelire, meg különben is izgulni fogsz. A 94% már különlegesen jó eredmény lenne.
2018. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor lehet a 92-94et célzom meg inkább.... Bár azt mondják nagyban kell gondolkodni :D

Akkor ez tényleg okés eredmény? Én annyira sajnos nem érzem jónak :/

2018. ápr. 17. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden célzott felkészülés nélkül jó, hiszen meglenne az ötös illetve a középfokú nyelvvizsga. Ha akarod, írhatsz 2 levelet és megnézem, lepontozom. Azt nem ígérem, hogy azonnal, de vasárnap.
2018. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy érted kijavítanád nekem az írás részét? Az nagyon kedves lenne tőled, de van rá időd?
2018. ápr. 17. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy vasárnap. De azért küldheted előbb is, hátha.
2018. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm! Akkor minnel gyorsabban megcsinálom, elküldöm, aztán maximum csak vasárnap jut rá időd, én nem sürgetlek, amnyira hálás vagyok érte hogy átnézed... Már ha tegezhetlek :D
2018. ápr. 17. 23:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Be kell valljak valamit, annyira gyoker vagyok matekbol hogy elszamoltam a szazalekot. Nem 67.5, hanem 83.3%os lett 😂😂
2018. ápr. 18. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem semmi, elég klassz eredmény.

Nem lesz baj az emelttel jövőre, de ne feledd, az érettségik nem következetesek, ezért lehet, hogy a korábbihoz képest nehezebb lesz a feladat.

Pl.: Nekem a 2011 októberi emelt 92%-os lett, míg a 2011 májusi csak 85%.

És mivel viszonylag kevés pontból számítódik a százalék így egy pont kb. 3-4 %-ot is jelenthet.


98% az azt jelenti, hogy szóbelin és írásbelin együttesen max. 3 pontot veszíthetsz.

2018. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet akkor tenyleg kicsit alacsonyabbra kell vennem a lecet :D
2018. ápr. 19. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!