Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl ezen?

Hogy tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés
Gimnazista, ötös tanuló vagyok, de kaptam egy egyest. Ez elég rosszul esett. Ettől függetlenül még ötösre állok belőle.

2018. ápr. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Édes szívem, fogalmad nincs még arról, milyen pofonokat kaphatsz- elő fog fordulni az egyetemen, hogy a vizsgán teljesen flottul, hibátlanul fogsz elmondani egy tételt, mégis kettest kapsz- ne vedd a szívedre, nem ezen áll a jövőd.


Én végzős kéttannyelvűs gimnazista vagyok, csak ( valószínűleg) több élettapasztalattal, mint te, ezért bátorítalak, hogy fel a fejjel, és tedd oda magad maximálisan az adott tantárgyból az elkövetkezendőkben is, de gondolj arra, én fél évet azzal töltöttem, hogy orvostól-orvosig rohangáltam, nem vagyok-e nyirokrákos. Szerencsére nem, de gondolj bele, az mekkora stressz volt... :)

2018. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Épp ezért nem értem miért rágódok ezen.

(Így utólag visszaolvasasva kicsit olyan a kérdésem, mintha "mesevilágban" élnék.)

2018. ápr. 19. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hibáztasd magad, ugyanilyen vagyok, egyszer kaptam franciából egy négyest, és majdnem belehaltam. :D Utólag röhejesnek tűnik, de én hiszem, hogy ez hajt előre, a vágy, hogy tanuljunk, és én nem gondolnám, hogy ez megfelelési kényszer lenne, inkább igény a tudásra.


További sok sikert a tanulmányaidban, legyél mindig kitartó!

2018. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. ápr. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!