Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. osztályba járok gimibe de...

10. osztályba járok gimibe de már nagyon utálom és elegem van az állandó szívatásokbol amit ott művelnek megéri elmenni onnan?

Figyelt kérdés

Annyira utálom nem az osztálytársakkal van a bajom és nem is a tanárokkal hanem azzal hogy gyűlölöm ha tanulnom kell amint előveszem a könyvet vagy füzetet hogy tanulni kéne elmegy az élet kedvem is és inkább elmegyek ki a haverokkal vagy bármit csinálok csak ne kelljen tanulni

Iskolába is gyűlölök járni a tanárok elvárják hogy mindent (is) megtanuljunk mintha nem is lenne életünk csak a könyv felett ülni és kivárni azt a 8 órát nem bírom annyira elegem van utálom hogy ott kell rohadjak inkább mennék dolgozni és estin leteszem az érettségit 6 tantárgyból és akkor csak arra tanulnék és nem 13 sz@ros felesleges tantárgy lenne megérné?

17/f


2018. ápr. 20. 23:03
 1/4 anonim válasza:
Ha elakarod baszni az életed, nyugodtan elmehetsz.
2018. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyetemre járok és dolgozok mellette. Szonbati napom szabad a többin viszont vagy dolgozok vagy tanulok, úgyhogy van rosszabb a csak tanulásnál.


Amúgy a gimit elvégezheted 2essel is, ha úgyse akarsz továbbtanulni. Döntsd el, hogy inkább tanulsz még, hogy magasabb fizetésű állásod legyen a jövőben, vagy jó neked egy sima OKJs képzés mondjuk.


Diákmunkázz, próbáld ki milyen dolgozni.

2018. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg - bár megértelek, én is utáltam a te korodban a sulit.
2018. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jól mivel jár ha elhagyom de tudom meg mindenki mondja hogy ennél sokkal többre is képes lennék
2018. ápr. 21. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!