Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 11 ember híján nem vettek...

Ha 11 ember híján nem vettek fel akkor lehet fellebbezést írni?

Figyelt kérdés
Ha nem vettek fel egy iskolába akkor lehet fellebbezést írni, és hogy van e értelme annak, vagy mennyi az esélye annak hogy felvesznek? (József Attila gimnázium matek tagozat)
2018. ápr. 21. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha 11 ember volt előtted akkor felejtős.

Ilyen esetben max a szülő telefonálhat, mehet be személyesen hogy nem-e lehetne mégis valahogyan..

2018. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs értelme. Az előtted álló 10 is bemehetne ennyi erővel hogy őket is vegyék fel! Fogadd el hogy nem oda kellett bekerülnöd :)
2018. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lebbezzél fel!


Egyúttal nevezd meg azt a megfelelő eredményt elért másikat, AKI HELYETT szeretnél hozzájuk suliba járni.

2018. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már ez a harmadik fellebezős kérdés amire válaszolok. Ért valamilyen jogsértés a felvételi eljárás miatt? Telefonálhatsz, levelet írhatsz, verheted a hátsódat a földhöz, de 99,99 százalék hogy nem jársz sikerrel. Esetleg bízhatsz abban hogy a felvettek közül 11 nem íratkozik be így várólistáról bekerülsz. Fogadd el hogy vannak tőled jobbak. Az nem indok hogy általánosban végig kitűnő voltál és maxra szóbeliztél. Szerinted a többiek miért értek el jobb eredményt mint Te?
2018. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek kivéve az utolsónak
2018. ápr. 21. 17:15
 6/9 A kérdező kommentje:
És amúgy hogy lehet át felvetelizni? És milyen gyorsan? Vagyis el kell telnie egy felevnek hogy át tudjak menni más suliba vagy nem? És az hogy működik?
2018. ápr. 21. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:

A felvételik után már próbálkozhatsz. Arra készülj fel hogy az általad favorizált iskola nem köteles átvenni. Halkan jegyzem meg, hogy egy elitgimnáziumban kilencedikben szinte teltház van így nagyon nehéz átkerülni de persze nem lehetetlen.

Sok sikert!

Végül melyik suliba kerültél be?

2018. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem "négyeskének"nincs igaza, mert nemcsak jogsértések miatt lehet fellebbezni. Ha vki úgy érzi, ő valamilyen oknál fogva nem került be, de képes lett volna rá, sztem fellebbezzen nyugodtan.Nekem volt olyan ismerősöm, aki így került be. Lehet 11-en voltak előtte, de az a 11 nem fog fellebbezni. Lehet nagy jogi szavakkal dobálózni(jogsértés), de az élet gyakorlati tapasztalata mást mutat.
2018. ápr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm szépen megpróbálom akkor és végül a Hunfalvyban jutottam be, de nekem nagyon nem tetszik az az iskola, mert nagyon szemetek a tanárok és szerintem a környezet is rossz
2018. ápr. 22. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!