Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abbahagyjam a sulit? Suli...

Abbahagyjam a sulit? Suli alternatívák?

Figyelt kérdés

Ha kell kijátom a gimnáziumit de gyülölöm.

Gazdag ember szeretnék lenni.

Robert Kyosaki szerint nem az iskolázottságon múlik az anyagi siker.

Tehát az osztálytársaim érdektelen,unalmas alakok.

Én probaltam osszekovacsolni az iszalyt de lehetetlen mert ők nem akarják.

Annyira magánakvaló nindenki h arra szavak nincsenek.

Lassan 1 eve leszek veluk 1 darab kozos programunk sem volt.

0.os vagyok...

Amnyira meg nem is jó tanulók.

De most lenne itt a z ideje egy kis hülyesgégnek amíg fiatal az ember.

De igy mindenkivkimarad a buliból.

Nem feltelenul detoxbaivós szexelős füvezős vad party kellene bár én nem vetném meg :) de egy moziba nem megyunk meg semmi.

Bamba seggarcok en nagyon kedves voltam mind ekihez az elso 3-4 honapig uttana rajottem h felesleges mert smemit sme kapok vissza es letörik a kedvem.

Egy igazi negatív de inkább semleges bagázs.

Néha ilyen néha olyan.

Nehezen megy a tanulás.

Utálok tankönyvekből kötelező jellegel tanulni.

Szuleim szerint muszaly vegigcsinalnom a gimit.

Meg tudom de annyira szomorú vagyok minden eggyes nap mert hozzám sem szól senki.

De ez még hagyján egymással sem beszélgetnek.

Szabó Péter szerint van választásom és én szeretnem abbahagyni de a szuleim szeretnek ha folytatnam.

Illetve hajlando vagyok szenvedni a sikerért.

De kicseszett irigy vagyok amikor lárom h máshol mennyire jól erzik magukat mi meg...

Hát...értem én h sulit kéne váltani de falun lakok és minimum 1 de inkább 1,30 óra lenne mire beérnék a suliba a városba...

Nagyon jo h lehet olvasni meg tanul i de nekem nem megy tomegkozlekedve,sokszor le sem lehet ülni.

Tehat napi 3 értékes orst csesznek el ami egy éveben elvileg 543 óra lenne ami egy éven tobb mint 22 nap.

Arra fondoltam h itthon kéne tanuljak de akkor a közösség meg mi dig nincs megoldva.

De inkabb nem cseszem el az idom a suliban mert a 6órát amit heti 5x bennt toltok ossze lehetne suriteni 3 ra ugy h "házi" sem lenne.

Nyaron voltam villamolvasas tanfolyamon gyakorolni nem gyakoroltam...

Nem vált be...

De attol meg lehet h megy.

Boldogtalan vagyok nem élvezem az életet...

Es sztem ez 16 evesne sőt aoha nem normális.

De gyerekként mégroszabb.

Nem tudom h mi szeretnek lenni.

Nagyon sok dolog kozul valaszthatok.

Stresszelni is stresszelek bár lénygesen kevesebbet mint a tobbiek.Igazabol csak néha néha elojon de hamar elmúlik.

Nem is stressz inkabb bűntudat.

Igy vagy ugy elérem a gazdagságot de szerintem az iskolazottsag nem vezet sokra.

Mit tegyek?

Az isztaly kozosengunket nem is szeretnem rendbe rakni mert nem az én feladatom nem az en felelosegem az en felelosegemen igy is túl vállalok.

Igazabol 80% uk semleges 20%negatív en meg szeretnék pozitív lenni de melettuk nagyon nehéz.Es nincs olyan sok energiám erre az egy dologra h ennyit belefecoljek.

Lassan egy tanéve igyekszem egyebkent rendbetenni ha van egy kis idom es enregiam a tanulas melett ami persze hegyekben áll es kotelezo es nem szivesen tanulok konyvekbol.


2018. ápr. 22. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit kezdesz a gazdagsággal, ha üresen kong az fejed ?
2018. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szinfoniákat és odákat kingatol a pénznek.
2018. ápr. 22. 19:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Kongatok*
2018. ápr. 22. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, hogy gazdag légy! Akkor talán majd futja egy helyesírási szótárra vagy nyelvtan korrepre!!
2018. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, hajlandó vagy szenvedni a sikerért, de másfél órát nem bírsz tömegközlekedni azért, hogy egy jobb osztályközösségbe járhass


Arról van fogalmad, hogy érettségi és bármilyen végzettség nélkül mit lehet kezdeni az életben? Pláne egy kis faluban, ahol te laksz. Semmit. SEMMIT. Anyádék vagy eltartanak majd, meg a kaja mellé vesznek neked még pár Szabó Péter-könyvet, hogy rózsaszín szemcsin át láthasd a világot, vagy ha kevésbé vagy szerencsés, kiraknak a francba, és kb. éhenhalsz...

2018. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!