Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy középfokú...

Van rá esély, hogy középfokú nyelvvizsgával, egyetemi TÁRSASTÁNC TANÁR diplomával külföldön munkát találjak?

Figyelt kérdés
a nyelvet nem használom..
2018. ápr. 23. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz munka alatt; külföldön sem kell a kukásokhoz speciális végzettség.
2018. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igaz, nem volt egyértelmű. Tanítói, oktatói, tanári állásra gondoltam. Illetve, ha már felhoztad ezt a kukás dolgot.. adott esetben kizáró ok lehet bizonyos munkáknál a diploma?
2018. ápr. 25. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem az ilyen kérdéseket. Miért gondolja bárki is azt, hogy a "külföld" egy homogén jogszabályi hátteret jelent? Ami EU-n belül mindenhol egységes, az 99%-ban itthon is ugyanúgy van, ami meg itthon máshogy van, mint "külföldön", az valószínűleg országonként különböző.

Igen, esély van rá, legfőképp magánkézben lévő oktatási intézményben, ott viszont meg fogják követelni, hogy használd a nyelvet.

A diploma pedig nem hinném, hogy kizáró ok lenne bárhol is. Gond ugye akkor van, ha neked a diplomád miatt többet kellene, hogy fizessenek, mint azoknak, akiknek nincs papírjuk, így nem alkalmaznak. Viszont ha nem hivatkozol erre, kvázi "letagadod" a diplomádat, akkor nincs gond. Ha valaki a magyar közigazgatásban el tud helyezkedni úgy, hogy letagadja, hogy van diplomája, nem hinném, hogy bármely ország bármely munkáltatója ennyire utánamenne a dolgoknak (már a kukás és társai kaliberű munkáknál).

2018. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ám nem értem az elmélkedésedet. Ha azt gondoltam volna,illetve tudnám, hogy homogén vagy heterogén a jogi háttér, nem kérdeztem volna meg :)
2019. jún. 8. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!